BERNA ÇALIŞ

 

EDİTÖR

EDİTÖR

Doğal Sağlıklı Yaşam Danışmanı ve Yoga Alliance onaylı Hatha Yoga, Yin Yoga ve Hamile Yogası Eğitmeniyim. Ayrıca; Sağlık ve Spor Bakanlığının Herkes için Spor Federasyonunun verdiği ”Yoga Antrenörlük Belgesi” sahibiyim. Aynı zamanda;  Doğal Sağlıklı Yaşamı en iyi şekilde desteklediğine inandığım Aromaterapi ve Çiğ Beslenme Uzmanı ve Schüssler Mineral Tuzları Terapistiyim.

Anti-aging terapi; içeriğinde, sağlıklı yaşam,mutluluk, güzellik ve anti aging ile ilgili güncel ve doğru bilgilere ulaşabileceğiniz bir sağlık sitesi.

Amacım; eğitimi aldığım bilgiler ışığında, sağlıklı yaşam, güzellik ve anti-aging konularında çıkan tüm yayınları, araştırmaları, uzmanların kitaplarında yer alan  bilgileri, uzman yorumlarını ve dünyadaki en son gelişmeleri  derleyip, en iyi şekilde size sunabilmek. En önemlisi; sağlıklı yaşam bilincini arttırarak, sağlıklı ebeveynler , sağlıklı çocuklar ve sağlıklı bir toplum olma yolunda sizlere destek olabilmek.

Aldığım eğitimler dışında bana gelirsek, kendimi; sağlıklı yaşam, anti-aging, güzellik ve bakım konularında her bulduğu yeni makaleyi, kitabı okuyan, sağlıklı ve doğal yaşam konusunda hassas, toplumda bu bilincin gelişmesine, katkıda bulunmak isteyen, doğa aşığı ve küçük şeylerle mutlu olabilen bir insan olarak tanımlayabilirim.

Üniversitedeki mimarlık eğitimimin ve uzun yıllar bu işi profesyonel olarak yapmış olmamın da etkisiyle olsa gerek, her zaman araştırmaya ve bir şeyleri bulup, sınıflandırmaya karşı,bir yatkınlığım oldu.Bu sebeple; uzun yıllardır, bitkilere, bütünsel tamamlayıcı tıp ve sağlık konularına olan tutku derecesindeki ilgim, çeşitli alanlarda kendi şifa arayışlarım ve araştırmalarım, sağlıklı yaşam konusunda aldığım eğitimler, bu konularda paylaşabileceğim çok zengin bir  bilgi birikimi oluşturdu ve oluşturmaya da devam etmekte.

Umarım,paylaştıklarım, size de kendi sağlık yolculuğunuzda ışık olur.

 

Sağlık ve sevgiyle kalın!

Berna ÇALIŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.